Eil. Nr

Vardas

Pavardė

Dalykas

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1

Justyn

Alicki

fizinis ugdymas

8:50 - 17:20

10:40 - 21:40

10:40 - 19:15

7:45 - 15:40

2

Audronė

Balčiūnaitė-Markova

lietuvių kalba ir literatūra

7:45 - 15:46

8:45 - 15:45

8:45 - 17:25

7:45 - 15:45

7:45 - 15:40

3

Danuta

Banevič

užsienio kalba (rusų)

8:50 - 16:35

10:55 - 16:35

13:00 - 16:35

8:00 - 16:35

8:00 - 16:35

4

Greta

Bartosevič

istorija

8:30 - 13:20

7:45 - 13:00

5

Eva

Bartusevič

šokis

6

Regina

Belotkač

fizika

7:45 - 16:00

7:45 - 17:00

8:15 - 17:00

7:45 - 17:00

8:05 - 16:50

7

Kristina

Blaževičienė

lietuvių kalba ir literatūra

8

Jolanta

Borkovska

pradinis ugdymas

7:45 - 15:00

7:45 - 16:00

7:45 - 15:00

7:45 - 14:22

7:45 - 15:00

9

Vida

Borkovska

istorija

7:45 - 16:00

7:44 - 16:00

7:45 - 16:15

7:45 - 15:15

7:45 - 14:50

10

Robert

Bovševič

fizinis ugdymas

7:45 - 19:45

9:00 - 18:00

12:00 - 20:00

7:45 - 18:00

11

Teresa

Božerodskaja

šokis

7:45 - 17:45

7:45 - 15:16

7:45 - 18:45

 

 

12

Alina

Cesiul

pradinis ugdymas

7:27 - 18:00

7:30 - 18:00

7:30 - 19:00

7:30 - 17:00

7:30 - 16:46

13

Asta

Druskienė Klingienė

lietuvių kalba ir literatūra

7:45 - 15:14

7:45 - 16:30

7:45 - 16:30

7:45 - 14:30

7:45 - 15:15

14

Neringa

Dubrovina

matematika

10:30 - 14:57

7:45 - 16:00

9:30 - 15:00

7:45 - 17:00

7:45 - 14:30

15

Honorata

Feklistova

pradinis ugdymas

7:45 - 15:23

7:45 - 16:23

7:45 - 15:23

7:45 - 15:23

7:45 - 14:23

16

Robert

Gasperovič

užsienio kalba (anglų)

17

Žaneta

Gasperovič

užsienio kalba (rusų)

7:45 - 16:45

7:45 - 10:45

7:45 - 16:30

7:45 - 17:43

8:45 - 14:45

18

Aldona

Germanovič

pradinis ugdymas

7:45 - 15:00

7:40 - 16:00

7:45 - 16:00

7:45 - 16:00

7:45 - 12:30

19

Tadeuš

Grigorovič

matematika

20

Sabina

Gvozdovič

užsienio kalba (anglų)

7:45 - 16:00

7:45 - 16:00

7:45 - 16:00

7:45 - 15:50

7:30 - 15:00

23

Stanislava

Kačanovska

užsienio kalba (rusų)

7:45 - 17:26

7:45 - 17:20

7:45 - 17:51

7:45 - 17:20

7:45 - 16:00

24

Irena

Kačanovska

pradinis ugdymas

7:30 - 14:00

7:30 - 15:00

7:30 - 15:00

7:30 - 16:00

7:30 - 13:30

25

Irena

Kalinova

matematika

7:45 - 14:35

7:45 - 15:00

8:30 - 16:00

7:45 - 16:00

7:45 - 15:00

26

Irena

Karpavičienė

gimtoji kalba (lenkų)

7:30 - 16:00

7:30 - 16:00

7:30 - 16:30

7:30 - 14:30

7:30 - 11:35

27

Alina

Kirilova

istorija

7:45 - 16:15

7:45 - 16:15

7:45 - 16:15

7:45 - 16:15

7:45 - 16:14

28

Irena

Komar

gimtoji kalba (lenkų)

29

Regina

Komar

biologija

7:45 - 18:45

13:30 - 18:50

7:45 - 19:27

7:45 - 18:45

7:45 - 18:45

30

German

Komarovski

šokis

31

Olga

Krasodomska

muzika

10:30 - 16:00

10:30 - 17:40

7:45 - 16:14

7:45 - 10:30

7:45 - 16:15

32

Jūratė

Krylovičienė

lietuvių kalba ir literatūra

7:30 - 17:00

7:15 - 16:35

7:15 - 17:00

7:15 - 14:00

7:30 - 15:00

34

Jolita

Lekavičienė

pradinis ugdymas

7:30 - 14:00

7:30 - 15:00

7:45 - 15:45

7:30 - 12:00

7:30 - 17:00

35

Kristina

Liachovič

pradinis ugdymas

7:45 - 14:40

7:45 - 14:40

7:45 - 14:45

7:45 - 15:32

7:45 - 15:30

36

Česlava

Liachovič

pradinis ugdymas

7:45 - 15:15

7:45 - 15:30

7:40 - 16:00

7:45 - 15:15

7:45 - 13:45

37

Aldona

Maculevič

pradinis ugdymas

7:45 - 16:30

7:45 - 14:43

7:45 - 14:45

7:45 - 14:45

7:45 - 14:45

38

Marija

Matijevskaja

dailė

7:45 - 16:00

7:45 - 15:30

7:45 - 18:14

7:45 - 15:30

7:45 - 12:45

39

Valentina

Ordo

matematika

13:0 - 18:00

8:55 - 15:00

11:00 - 18:00

8:00 - 18:00

13:00 - 18:00

40

Miroslav

Paketur

informacinės technologijos

7:30 - 19:15

7:30 - 19:15

7:30 - 19:15

7:30 - 19:15

7:30 - 19:13

41

Edita

Paketur

informacinės technologijos

8:45 - 17:00

 

7:45 - 15:55

7:45 - 8:50

42

Tatjana

Paramonova

pradinis ugdymas

7:30 - 14:50

7:30 - 13:50

7:30 - 14:50

7:30 - 15:50

7:30 - 14:53

43

Valerij

Petrovič

užsienio kalba (anglų)

7:45 - 10:45

7:45 - 12:45

7:45 - 10:55

44

Miroslav

Petrovskij

tikyba

7:45 - 16:30

7:45 - 15:30

7:45 - 15:30

7:45 - 15:30

7:45 - 15:21

45

Marjan

Rynkevič

technologijos

7:45 - 15:45

7:45 - 8:45

46

Kristina

Rostovska

gimtoji kalba (lenkų)

10:35 - 15:00

7:45 - 15:00

8:45 - 13:43

47

Inesa

Rusecka

užsienio kalba (anglų)

7:45 - 17:00

7:45 - 17:00

7:45 - 14:00

7:45 - 18:00

7:45 - 16:56

48

Danuta

Stepien

pradinis ugdymas

7:45 - 16:25

7:45 - 15:25

7:45 - 15:25

7:45 - 16:24

7:45 - 14:20

49

Aldona

Sudenis

gimtoji kalba (lenkų)

7:45 - 16:00

7:45 - 18:30

8:40 - 19:00

7:45 - 18:30

7:45 - 14:28

50

Ryšard

Sudenis

technologijos

8:00 16:00

8:00 16:00

8:00 16:00

51

Jelena

Šapiro

geografija

7:45 - 12:00

7:45 - 17:00

8:40 - 16:00

7:45 - 16:00

7:45 - 16:00

52

Renata

Tajevskienė

lietuvių kalba ir literatūra

7:30 - 15:45

7:30 - 15:30

7:30 - 16:16

7:30 - 16:10

7:30 - 14:30

53

Eva

Tomaševič

pradinis ugdymas

8:00 15:00

8:00 15:00

8:00 15:00

8:00 15:00

8:00 15:00

54

Vijolė

Trofimova

lietuvių kalba ir literatūra

7:30 - 15:20

7:30 - 15:20

7:30 - 15:20

7:30 - 15:19

55

Valentina

Tumaš

matematika

7:45 - 17:10

7:45 - 16:15

7:45 - 15:20

7:45 - 17:10

56

Jelena

Tuminska

užsienio kalba (anglų)

7:45 - 17:00

7:45 - 17:00

7:30 - 16:22

7:45 - 16:00

8:30 - 15:00

57

Leonarda

Vabalis

pradinis ugdymas

7:45 - 16:00

8:45 - 15:00

7:45 - 15:00

7:45 - 15:00

8:45 - 15:00

58

Larisa

Veretenikova

gimtoji kalba (rusų)

7:45 - 14:45

9:00 - 17:00

7:45 - 14:45

7:45 - 15:45

59

Galina

Verikienė

chemija

7:45 - 17:00

7:45 - 17:45

8:13 - 16:00

7:45 - 17:00

10:35 - 16:25

60

Juzė

Voinickienė

lietuvių kalba ir literatūra

7:50 - 17:00

7:50 - 17:00

7:50 - 17:00

7:50 - 17:00

7:50 - 15:28

61

Vanda

Voronecka

technologijos

9:30 - 19:00

7:30 - 17:55

7:30 - 18:00

7:30 - 18:00

7:30 - 16:00

62

Miroslava

Vrublevska

matematika

9:0 - 16:57

8:10 - 16:55

7:45 - 13:15

7:45 - 16:00

8:25 - 13:15

63

Ana

Zemska

lietuvių kalba ir literatūra

7:45 - 17:40

7:45 - 17:40

7:45 - 17:40

7:45 - 17:14